Villetta Green View

Belangrijkste voorzieningen

  • 76 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 2-slaapkamer Villetta Green View Anguillara Sabazia villa ligt op 10 minuten met de auto van het Nationaal Park Bracciano en Martignano en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.

    Het Martignano Meer is ervandaan gesitueerd. Dit vakantiehuis biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de kerk van Onze-Lieve-Vrouw van Genade, op 5 minuten rijden. Villetta Green View villa van 76 m² is binnen 6 km van het Historisch Museum van de Italiaanse Luchtmacht van Vigna di Valle gesitueerd.

    Gasten zijn welkom met uitzicht op de tuin. Deze 1-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig voor je comfort.

    Deze woning is uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eetgedeelte en een eethoek buiten. Camelot Cafe bevindt zich binnen het bereik van Villetta Green View villa en serveert Italiaanse gerechten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 06:00 tot 10:00
    Licentienummer30844,IT058005B4X8NA2GCT

    Kameropties bij Villetta Green View Anguillara Sabazia

    Gasten zijn welkom met uitzicht op de tuin. Deze 1-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig voor je comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villetta Green View Anguillara Sabazia Voorzieningen foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Voorzieningen foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Voorzieningen foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Voorzieningen foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Buitenkant foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Buitenkant foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Voorzieningen foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Buitenkant foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Voorzieningen foto Villetta Green View Anguillara Sabazia Voorzieningen foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 76 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villetta Green View Anguillara Sabazia

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villetta Green View Anguillara Sabazia

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Villetta Green View villa een keuken?
      Ja, in Villetta Green View villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Is dit vakantiehuis huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar dit vakantiehuis.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van deze villa?
      Gasten van deze villa kunnen onder andere het Historisch Museum van de Italiaanse Luchtmacht van Vigna di Valle (6 km), het Nationaal Park Bracciano en Martignano 4) en het Martignano Meer 4,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villetta Green View Anguillara Sabazia